Ceník služeb

Naší spolupráci předchází Rámcová smlouva o dílo. V této smlouvě jsou přesně vymezené podmínky spolupráce tak, abyste měli dokonalý přehled a přesně věděli, za co platíte a co získáte. Práci účtuji podle odpracovaných hodin. Jejich stručný přehled obdržíte s fakturou.

 

Hodinová sazba: 1499 Kč

Pro zahájení spolupráce mě kontaktujte. Stanovíme předmět a rozsah služeb.

Hodinová sazba je platná pro SEO, UX a copywriting.

Cena je uvedená bez DPH, jsem plátce.

Vstupní konzultace projektu: 2990 Kč

Jednorázová konzultace trvá dvě hodiny, kdy rozebereme váš web nebo e-shop.

Získáte doporučení, jaké kroky podniknout pro zvýšení konverzí a prodeje.

Cena je uvedená bez DPH, jsem plátce.

 

Máte dotaz?

Kontaktujte mě

 

Lze získat slevu?

Slevy neposkytuji. Za svou práci však ručím a případnou oprávněnou stížnost zdarma vyřeším. V ceně jsou zahrnuté náklady na hardware, software a další nástroje, které jsou pro danou práci nezbytné.

 

Jaká je minimální doba spolupráce?

Abych byl pro váš projekt opravdu přínosný, potřebuji se jím zabývat nějakou dobu, která se liší v závislosti na velikosti webu a dalších faktorech. Pokud váháte kam dál, můžete si objednat jednorázovou konzultaci za 2990 Kč. Konzultace trvá dvě hodiny a vy zjistíte, jakým směrem se dále vydat.

 

Jaké potřebujete podklady k vytvoření nabídky?

Čím více podkladů o projektu získám, tím přesněji dovedu nabídku zpracovat. Potřebuji vědět, o jaký projekt/web se jedná. Je důležité, abyste mi sdělili, jaké cíle má naše spolupráce splnit. Pokud máte v týmu lidi, se kterými na projektu budu spolupracovat, seznamte mě s jejich rolemi a dovednostmi.

 

Dovedete pracovat s analýzou klíčových slov konkurence?

Ano.

 

Berete všechny zakázky?

Ne, je mi líto. Některá témata mi zkrátka nejsou blízká. Například v oblasti dámské kosmetiky se neorientuji vůbec (tak změna, už i tohle mě potkalo). Někdy také poznám, že mezi mnou a zákazníkem chybí synergie a stejný pohled na věc. I v těchto případech raději zakázku odmítnu. 100% odmítnu zakázky na nekonkrétní, levný nebo hezký web, protože už z toho záměru cítím, kolik aspektů není promyšlených a že se dohodneme na nějaké ceně, ale pak zjistím, že není jasný business plán, chybí podklady pro obsah nebo nejsou k dispozici žádné fotografie. Nebo ani jedno.

 

Máte k dispozici kolegy z jiných oborů?

Ano, k dispozici mám schopné programátory, grafiky a specialisty na webovou analytiku a PPC kampaně. Jsou to lidé, se kterými spolupracuji dlouhodobě a vím, že budete s jejich výsledky spokojeni také. Skvělé kolegy mám také ve své firmě 7 nápadů, kde realizujeme projekty na klíč.

 

 

Kontaktujte mě